کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: دوشنبه, دي 13, 1395 ساعت: 07:11 بعدازظهر
موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: چهارشنبه, بهمن 21, 1394 ساعت: 02:19 بعدازظهر
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حدادیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در سمنان با اعلام این مطلب ادامه داد: این مسابقه با همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان و کانون فرهنگی هنری منتظران ظهور دانشگاه آزاد اسلامی شهمیرزاد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مسابقه پندهای حکیمانه برگرفته از وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی(ره) است اضافه کرد: علاقمندان برای شرکت در مسابقه پاسخ نامه ها را تا پایان بهمن به آدرس سمنان، خیابان شهید رجایی، جنب اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان سمنان، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان ارسال کنند.

حدادیان با اشاره به اینکه این مسابقه برای دانش آموزان، دانشجویان،کارمندان و عموم مردم برگزارمی شود اظهارداشت: شرکت کنندگان می توانند از طریق شماره پیامک 10008940231 نیز در مسابقه شرکت کنند.

وی تبیین اندیشه‌های ناب امام خمینی (ره) در همه زمینه‌ها و آشنایی با اندیشه‌های تابناک امام را از مهمترین اهداف برگزاری مسابقه پندهای حکیمانه برشمردوافزود: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) با تکیه بر قدرت خداوند متعال همچنین با استعانت از اولیای الهی حکومت اسلامی تاسیس کردندواین انقلاب هم‌اکنون به منزله یک امانت است، که باید برای صیانت از آن اهتمام ورزید.

مسابقه عمار های انقلاب در بخش روزنامه دیواری ادامه یافت

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان همچنین از ادامه مسابقه عمارهای انقلاب در بخش روزنامه دیواری نیز خبردادوگفت: با توجه به استقبال از این مسابقه مهلت ارسال آثار تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

وی با اشاره به اینکه مجری اجرای این مسابقه کانون فرهنگی هنری  قرآن وعترت مسجدفاطمیه شاهرود است ادامه داد: این مسابقه در دوبخش روزنامه دیواری (ویژه سنین 13تا18سال) وعکاسی از راهپیمایی 22بهمن بدون محدودیت سنی در سطح استان سمنان برگزارخواهد شد.

حدادیان انقلاب اسلامی، بصیرت، دشمن شناسی،امیدآفرینی،خودباوری،همدلی همزبانی مدیریت جهادی واقتصادمقاومتی را از موضوعات این مسابقه در ایام الله دهه فجر عنوان کرد.

وی مهلت ارسال آثار عکاسی را 25بهمن ماه ذکر کردوافزود:علاقمندان میتوانند جهت شرکت درمسابقه ودریافت آیین نامه مسابقه به کانونهای فرهنگی هنری مساجد، پایگاههای بسیج ،وادارات ارشاد شهرستانها مراجعه کنند.

202

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: سه شنبه, آبان 26, 1394 ساعت: 05:56 بعدازظهر

به گزارش روابط عمومی حلقه شهید مرادی نسب: نشست صمیمانه اعضای این حلقه با حضور همه دوستان در بوستان محله منطقه شهرک تعاون سمنان برگزار گردید. این نشست در راستای سالم سازی بوستان با حضور خواهران حلقه شهید مرادی نسب برگزار گردید.این نشست صمیمانه با استقبال اعضای حلقه برگزار گردید.

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: جمعه, مرداد 30, 1394 ساعت: 12:04 بعدازظهر

دوره آموزشی مدیران کانون های مساجد استان سمنان در شیرآباد گلستان برگزار شد.


گزارش تصویری/ دوره آموزشی مدیران کانون های مساجد سمنان-1 گزارش تصویری/ دوره آموزشی مدیران کانون های مساجد سمنان-2 گزارش تصویری/ دوره آموزشی مدیران کانون های مساجد سمنان-3

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: جمعه, مرداد 30, 1394 ساعت: 12:01 بعدازظهر

بازدید از آبشار و طبیعت شیرآباد گلستان در حاشیه دوره آموزشی مدیران کانون های مساجد استان سمنان برگزار شد.


گزارش تصویری/ اردوی تفریحی و برنامه های جنبی دوره آموزشی مدیران کانون ها-1 گزارش تصویری/ اردوی تفریحی و برنامه های جنبی دوره آموزشی مدیران کانون ها-2 گزارش تصویری/ اردوی تفریحی و برنامه های جنبی دوره آموزشی مدیران کانون ها-3

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: پنجشنبه, مرداد 15, 1394 ساعت: 06:53 بعدازظهر

به گزارش روابط عمومی تیم قافله  به نقل از   خبرگزاری شبستان  :  افسری به مناسبت روز خبرنگار گفت :خبرنگاران افرادی هستند که اخبار را به صورت شفاف و دقیق انعکاس می دهند.

مدیر حلقه صالحین شهید شاطری پایگاه ام البنین مسجد الزهراء سمنان با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و کلیه شهدای گرانقدر عرصه پیام رسانی و خبرنگاری، فرارسیدن روز خبرنگار را به کلیه خبرنگاران مطبوعات و رسانه های گروهی استان سمنان تبریک و تقدیر و تشکر کرد.

مدیر اجرایی طرح قافله کانون محمد رسول الله مسجد الزهراء سمنان نیز دراین مراسم با تبریک این روز به فعالان عرصه ارتباطات وخبرنگاران گفت: فعالان در عرصه خبر و اطلاع رسانی صرفا به دلیل عشق و علاقه در این حرفه مشغول هستند.

هاشم مشیری با اشاره به اینکه خبرنگار باید دارای دانش تخصصی و تجربه‌ کافی و مهارت عملی لازم برای کاربردی کردن آن‌ها باشد اظهار داشت: ارتباطات و داشتن روحیه‌ متناسب با نیازهای شغلی از ویژگی‌های یک خبرنگار است.

مدیر حلقه صالحین شهید مرادی نسب پایگاه ام البنین مسجد الزهراء سمنان گفت: صداقت، امانتداري و بازگو كردن مطالب به شيوه‌اي صحيح از ويژگي‌هاي يك خبرنگار متعهد است و خبرنگار صادق و امانت‌دار مورد اعتماد مخاطبان است.

عزیزالدین با تجليل از تلاش خبرنگاران در عرصه اطلاع رساني گفت: قشر اطلاع‌رساني و رسانه‌ها در بيداري اذهان عمومي و ارتقاي فرهنگ منابع طبيعي بر هيچ‌كس پوشيده نيست و عملكرد رسانه‌اي پويا از بازخوردي مثبت در توسعه جوامع بشري برخوردار است.

سالار نیز دراین نشست با بیان اینکه خبرنگاران نیز به تأسی از آموزه های دینی، روشنگرانه، رویدادها و حقایق را به اطلاع مردم می رسانند، گفت: در تمامی ادوار تاریخ، بی تردید هیچ امری مقدس تر از آگاهی دهی و اطلاع رسانی نبوده و نقش رسالت پیامبران قدس الهی نیز حاکی از چنین واقعیتی است.

در این مراسم که توسط تیم فضای مجازی قافله،برگزار شده بود از خبرنگار خبرگزاری شبستان  که در دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان سمنان مستقر می باشد.  تجلیل وقدردانی شد.

 

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: پنجشنبه, مرداد 15, 1394 ساعت: 12:57 قبل‏ازظهر
به گزارش روابط عمومی تیم فضای مجازی قافله: هاشم مشیری گفت: در راستای اجرای طرح جوانه های صالحین و اوقات فراغت تابستان دوره های آموزش مقدماتی رایانه در سایت مسجد الزهرای سمنان با آموزش آقای محسن مداح با حضور نوجوانان و جوانان در طول تابستان به اجراء در آمد. مدیر تیم فضای مجازی قافله گفت: هدف از برگزاری این دوره ها، آموزشهای لازم  به نوجوانان و جوانان در راستای استفاده مناسب و بهره برداری از توانایی آنان در همکاری در فضای مجازی می باشد.که تاکون در عرصه های کلیپ سازی هم آموزش های خوبی را فرا گرفته اند.

آموزش مقدماتی رایانه در پایگاه بسیج محمد رسول الله(ص) سمنان برگزار شد - تصویر-1 آموزش مقدماتی رایانه در پایگاه بسیج محمد رسول الله(ص) سمنان برگزار شد - تصویر-2

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: سه شنبه, مرداد 13, 1394 ساعت: 07:56 بعدازظهر
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا  سیروس سلیمی طراح پوستر فیلم سینمایی «محمد(ص)» نخستین پوستر این فیلم را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد.  
 
فیلم سینمایی "محمد رسول الله" به کارگردانی "مجید مجیدی" یکی از آثاری است که گفته می شد یک پروژه جهانی است و در کشور های مختلف اکران می شود.

گویا این فیلم قصد رقابت با فیلم "مصطفی عقاد" را دارد در بهمن ماه سال 93 بود که این فیلم برای اهالی رسانه به نمایش گذاشته شد که با انتقاد ها و البته تعریف و تمجید های بسیاری روبه رو شد.

این نکته را هم باید بگوییم که "محمد رسول الله" "مجید مجیدی" رویکردی متفاوت از "الرساله" "مصطفی عقاد" داشت. به لحاظ زمانی هم "مجید مجیدی" مقطعی را انتخاب کرده بود که نقاط عطف دراماتیک و هیجان‌انگیز کمتری دارد و هم ساختاری که برای فیلمنامه در نظر گرفته شده به گونه ای حالت مدرن برای این فیلم تاریخی دارد.

طراحی پوستر فیلم‌های آواز گنجشک ها، خون بازی، مرهم، گلچهره، روز سوم، ناهید، چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت، حیران، چ، گیلانه و… از دیگر آثار سلیمی است.
فیلم محمد از محاصره‌ مسلمانان در شعب ابی‌طالب آغاز می‌شود و به پیش از تولد پیامبر اسلام باز می‌گردد.
علیرضا شجاع‌نوری در نقش «عبدالمطلب» پدربزرگ پیامبر(ص)، مهدی پاکدل در نقش «ابوطالب» عموی پیامبر(ص)، پانته‌آ مهدی‌نیا در نقش «فاطمه بنت اسد» همسر ابوطالب، مینا ساداتی در نقش آمنه مادر پیامبر(ص)، ساره بیات در نقش «حلیمه» دایه پیامبر(ص) و محسن تنابنده در نقش «ساموئل» تاجر یهودی، از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.


پرده برداری از پوستر عظیم ترین پروژه سینمای ایران

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: دوشنبه, مرداد 5, 1394 ساعت: 07:57 بعدازظهر

به گزارش روابط عمومی تیم فضای مجازی قافله: در راستای ارتقاء سطح آموزشی شورای تیم فضای مجازی قـافـله، بـه همت خـواهران کانــون وحلقه شهیدشاطری دوره آموزشی مقدماتی کامپیوتر،فتوشاپ،کلیپ سازی به همت سرکارخانم عزیزالدین در محل سایت مسجد الزهرا(س) سمنان برگزار گردید.هدف از برگزاری این دوره،در خصوص ورود نیروهای ارزشی جهت طراحی پوسترها ، ساخت کلیپ و نماهنگ های مناسبتی می باشد.

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: سه شنبه, تير 30, 1394 ساعت: 03:27 بعدازظهر

به گزارش روابط عمومی تیم فضای مجازی قافله: در راستای طرح اوقات فراغت تابستان به همت جوانان مسجد الزهرا(س) مسابقات هیجان انگیز فوتبال دیجیتال در مقاطع  سنی نوجوانان برگزار می گردد. این مسابقات در راستای غنی سازی اوقات فراغت تابستان برنامه ریزی و تدارک دیده شده است


test

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: پنجشنبه, خرداد 7, 1394 ساعت: 02:57 بعدازظهر
مسئول کانون فرهنگی هنری محمد رسول الله(ص) سمنان بیان داشت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت فضای مجازی هدف ما ورود بچه‌های ارزشی و انقلابی در فضای مجازی ست و برای دستیابی به این امر طرح‌های مختلفی را پی‌ریزی کرده‌ایم.

هاشم مشیری  در گفت و گو با حلقه وصل با اشاره به اینکه طرح قافله که یکی از راه های دستیابی به اهداف ماست و از نیمه دوم سال 92 توسط کانون محمد رسول الله (ص) مسجد الزهراء (س) سمنان آغاز شده است گفت: امسال در راستای این طرح هشت پوستر با هدف ورود گسترده و فعال نیروهای ارزشی به فضای مجازی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از فرصت ها و در اختیار گرفتن فضای مجازی وسایبری توسط نیروهای ارزشی، تولید محصولات فرهنگی ومذهبی،اجتماعی وبسیجی توسط جوانان ارزشی منتشر شده است.

وی ادامه داد: پشتبانی وب سایت ها و وبلاگ های فعال ارزشی درعرصه اینترنت، زمینه سازی برای مشارکت هرچه بیشتر جوانان انقلابی درفضای مجازی وسایبری از اهداف طرح قافله است.

مشیری افزود: راه اندازی سایت مرکزی قرارگاه فرهنگی لاله های زهرایی درسطح کشور به آدرسneyzaar.ir  نیز از دیگر اهداف کانون محمد رسول الله(ص) بوده است که در هشت کارگروه راه اندازی شد و هر کارگروه زیرمجموعه های خود را دارد.

وی اضافه کرد: طراحی پوستر، کلیپ، وبلاگ، وب سایت و به طور کلی فعالیت در فضای مجازی و جریان سازی در خصوص صحبت های مقام معظم رهبری از اقدامات این کارگروهاست.

وی تصریح کرد: این کانون همچنین سایت «نگین خدا» را در بحث عفاف و حجاب در سطح استان سمنان راه اندازی کرده و در حال راه اندازی سایت اصلی خودمان با عنوان نیزار هم هستیم.

مشیری خاطر نشان کرد: از آنجا که مقام معظم رهبری تأکید فراوانی در مورد فضای مجازی دارند ما تلاش می کنیم حضور به بچه های ارزشی و انقلابی را در فضای مجازی فراهم کنیم و با تهیه کلیپ، تصاویر ومطالب تازه و بروز در خصوص نیاز نسل جوان وارد این عرصه شویم.


2

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: دوشنبه, ارديبهشت 14, 1394 ساعت: 12:06 قبل‏ازظهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کهکشان حیا: خانم افسری سرگروه حلقه شهید شاطری گفت: بمناسبت ولادت حضرت فاطمه الزهرا(س) ، سرکار خانم دیابی فرماندهی محترم حوزه حضرت خدیجه (س) از حلقه شهید شاطری دیدار نموده و در جمع جوانان مسجد الزهرا(س) حضور یافتند و از زحمات سرگروه این حلقه و اعضای محترم در راستای فعالیت های چشمگیر و سازنده تشکر و قدردانی نمودند.
در این جلسه صمیمی جوانان حلقه شهید شاطری،مسائل و نقطه نظرات خود را در راستای مسائل فرهنگی مطرح نمودند.


( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: جمعه, فروردين 28, 1394 ساعت: 02:19 بعدازظهر

 به گزارش  روابط عمومی کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص): :همزمان با سالروز میلاد فرخنده فاطمه زهرا (س) و روز زن و مقام مادر، اعضای خواهران حلقه شهید شاطری مسجد الزهرا(س) در خانه سالمندان شهر سمنان، حضور یافتند. جوانان حلقه شهید شاطری به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) میهمان خانواده پر مهری بود که از عشق لبریز و از ایمان مالامال هستند عزیزانی که با همه سکوت، در دلهاشان فریادی نهفته است از جنس نور، از جنس مهربانی و از جنس عشق مادرانه. چه بسیارند مادرانی که با وجود ناملایمات و نامهربانی های فرزندان در پاسخ سوال چه برای فرزندانت می خواهی، می گوید سلامتی و موفقیت و چه بسیارند مادرانی که آخرین دیدار فرزندان و نوه هایشان را به یاد نمی آورند اما هنوز با عشق برای فرزند، آرزوی سعادت و سلامت می کنند. این چه شور و عشقی است که یک تنه می شود همه نور و عشق به فرزند، تنی که حتی به یاد نمی آورد امروز چه روزی است اما خوب می دانند که فرزند امروز نیز نخواهد آمد و باید در کنج تنهایی شان این طلوع را نیز به غروب برسانند. به چشمانشان که می نگری سخن هایشان گویاست، لازم نیست سخن بگویند تا بدانی چه در دل دارند کافی است یکبار به عمق چشمانشان بنگری تا بفهمی می خواهد فریاد بزند کو فرزندی که وقتی بر زمین می خورد گویا بر قلبم خراشی و با تبش در جانم آتشی می افکند اما حال که در حصر بیماری هستم ... نیست! بیائیم تاهستیم قدر یکدیگر را بدانیم


 

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: چهارشنبه, فروردين 26, 1394 ساعت: 11:00 بعدازظهر

به گزارش روابط عمومی حلقه شهید شاطری:
بمناسبت ولادت با سعادت پر برکت حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها جلسه ای با حضور تمامی اعضای حلقه شهید شاطری با حضور خواهران جوان در مسجد الزهرا(س) برگزار و در این جلسه با اهداء لوح سپاس از زحمات یکساله سرکار خانم افسری مسئول حلقه شهید شاطری و از فعالین عرصه فرهنگی پایگاه بسیج ام البنین (س) تقدیر و قدردانی به عمل آمد . در این جلسه سرکار خانم افسری از همه خواهران محترم قدردانی نموده و آرزوی موفقیت جوانان را در این عرصه مهم خواستار شدند .و در ادامه مطالبی را در شخصیت والای حضرت زهرا (سلام الله علیها) برای جمع بیان نمودند.


 


( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: پنجشنبه, بهمن 30, 1393 ساعت: 11:35 قبل‏ازظهر

به گزارش روابط عمومی واحد خواهران کانون : افسری ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: هدف از اکران این فیلم ها را استفاده از فیلم های برتر حوزه های انقلابی و آزادیخواهانه این جشنواره در دهه مبارک فجر ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری دانست.

سرگروه حلقه شهید شاطری گفت: جشنواره مردمی فیلم عمار در طی عمر کوتاه خود توانسته، آثار ارزشمند تصویری، در قالب های مختلف، به مخاطبان عرضه کند.

وی با بیان اینکه رویکرد اصلی کانون های فرهنگی هنری مساجد، ترویج و نهادینه کردن ارزش های اسلامی و انقلابی است، گفت: به همین منظور در برخی از کانون های مساجد فیلم عمار به نمایش در می آیند.

افسری گفت:گرامیداشت ایام الله دهه فجر پاسداشت استقلال، آزادی، آرمان ها، اهداف نظام ، امام راحل و شهدای والامقام است و در این دهه باید دستاوردها و پیشرفت های علمی، کارآمدی نظام اسلامی و خدمات مختلف نظام در طول عمر پربرکت 36 ساله در جامعه انعکاس یابد.

مسئول واحد خواهران کانون فرهنگی هنری محمدرسول الله(صلی الله علیه وآله وسلم) با اشاره به اینکه بمناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر در جلسه ای با حضور اعضای حلقه مستندی به نام پرواز 655 به نمایش گذاشته شد و جوانان در خصوص این مستند به نقد و بررسی پرداخته و نظرات خود را اعلام کردندگفت: برنامه ریزی لازم جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن انجام شد.

وی گفت: مقرر شد اعضای کانون در مراسمی که به نام جشنی به رنگ انقلاب که  در مسجد الزهرا (س) با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برگزار می شود حاضر شوند. 

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: پنجشنبه, بهمن 30, 1393 ساعت: 11:34 قبل‏ازظهر

به گزارش روابط عمومی واحد خواهران کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص): عزیزالدین مسئول حلقه چهره به چهره واحد خوهران کانون گفت: بمناسبت ایام الله دهه فجر مستندی از فیلم های جشنواره عمار با حضور اعضا در محل کتابخانه مسجد الزهرا(س) با موضوع زمین همیشه گرد است به نمایش گذاشته شد و اعضا از نمایش این مستند استقبال نمودند و نظرات خود را اعلام کردند.

وی ادامه داد: برنامه ریزی لازم برای شرکت اعضا در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن انجام شد

  

 


  

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: پنجشنبه, بهمن 30, 1393 ساعت: 11:32 قبل‏ازظهر

به گزارش روابط عمومی پایگاه بسیج محمد رسول الله (ص) سمنان :این حافظ قرآن توکل بر خدا، صبر، تلاش، کوشش وعلاقه را مهمترین رمز موفقیت خود عنوان کردوگفت: خوشحالم از اینکه حافظ 10 جزء شدم ومی دونم که مسئولیت من در برابر کارهام بیشتر شده است.

ذوالفقاری ادامه داد: فوائد و آثار ارزنده حفظ قرآن کريم قابل انکار نيست و از جمله اين آثار ارزنده مي توان به پاداش اخروي ، هدايت انسان ، آرامش روحي ، نجات از تنهايي ، فهم بهتر قرآن ،دستيابي به بالاترين درجات در بهشت، قبولي شفاعت و نجات از عذاب الهي اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه قرآن در همه زمینه ها باعث پیشرفت و موفقیتش بوده است توصیه کرد: به سمت قرآن آمدن راه درست زندگی کردن را نشان داده و خوشبختی تنها از راه عمل به قرآن و دستورات اهل بیت(علیه السلام) است.

ذوالفقاری با اشاره به برگزاری جشنواره مدها متان توسط کانون مساجد گفت: یکی از کارهای بسیار خوبی که در سطح کشور صورت می‌گیرد همین جشنواره مدها و متان است و عزیزانی که در مساجد، مهمان خانه خدا هستند، متنعّم به قرآن می‌شوند..

وی که در سال 91 هم به مرحله کشوری این جشنواره را یافته بود اظهار داشت: سطح کشوری جشنواره مدها متان درسطح بالایی نسبت به مرحله استانی برگزار می شود.

به گفته ذوالفقاری جشنواره قرآن از پرشورترین و وزین‌ترین جشنواره‌هایی است که توسط دبیرخانه دائمی جشنواره بزرگ جوانان برگزار می‌شود و علاقمندان زیادی را در میان اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد دارد

 جناب آقای ذوالفقاری تبریک صمیمانه ما را از طرف جوانان مسجد الزهرا(س) و پایگاه بسیج محمد رسول الله (ص) پذیرا باشید با آرزوی موفقیت های بیشتر برای شما برادر عزیز. سربلند و پیروز باشید .

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: پنجشنبه, بهمن 30, 1393 ساعت: 10:53 قبل‏ازظهر

به گزارش روابط عمومی واحد خواهران کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)، عزیزالدین گفت: به همت اعضای واحد خواهران (حلقه شهید شاطری) 2000 پرچم جمهوری اسلامی ایران با حضور خواهران برای راهپیمایی آماده شد و این پرچم ها به همت بچه ها در مسیر راهپیمایی توزیع شد.

وی گفت: امسال هم خداوند دلهای مردم و خانواده های سمنانی را به سمت مسیر راهپیمایی 22 بهمن هدایت کرد براین غرور ایرانی باید درود فرستاد.

ایشان گفت: ملت ایران با حضور حماسی خود ضربه متقابلی به پیکره آمریکا زدند که بداند ملت ایران با عزم پولادین مقابل همه مشکلات می ایستد با ندای لبیک یا خامنه ای.

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: جمعه, بهمن 10, 1393 ساعت: 12:53 قبل‏ازظهر

به گزارش روابط عمومی پایگاه بسیج محمد رسول الله (ص): با توجه به عروج ملکوتی جانباز سرافراز اسلام حاج مرتضی معماری، امام جماعت مسجد الزهرا(س) و فرماندهی پایگاه بسیج و فرماندهی حوزه علی ابن ابیطالب (ع) و جمعی از بسیجیان پایگاه از خانوداده معظم شهید دیدار و دلجویی نمودند.در این دیدار صمیمی حجه الاسلام والمسلمین دلیر در خصوص جایگاه شهدا در قیامت مطالبی را بیان نمودند.

دیدار خانواده شهید حاج مرتضی معماری - تصاویر-1 دیدار خانواده شهید حاج مرتضی معماری - تصاویر-2 دیدار خانواده شهید حاج مرتضی معماری - تصاویر-3 دیدار خانواده شهید حاج مرتضی معماری - تصاویر-4

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: پنجشنبه, بهمن 9, 1393 ساعت: 12:06 قبل‏ازظهر

فدائیان پیامبراعظم (ص) به روایت تصویر در مسجد الزهرای سمنان

 


فدائیان پیامبراعظم (ص) به روایت تصویر-1 فدائیان پیامبراعظم (ص) به روایت تصویر-2 فدائیان پیامبراعظم (ص) به روایت تصویر-3

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ