کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: دوشنبه, تير 26, 1396 ساعت: 12:20 بعدازظهر
به مناسبت 21 تیرماه روز عفاف و حجاب مسابقه کتابخوانی گلبرگ حجاب در سطح استان سمنان برگزار میشود.
به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان به همت کانون تخصصی حجاب و عفاف استان سمنان مسابقه کتابخوانی گلبرگ حجاب در سطح استان سمنان برگزار میشود.
شرکت‌کنندگان  لطفاً پاسخنامه تکمیل شده خود را تا مورخ 28/4/1396 به آدرس کانون یا آدرس ایمیل زیر ارسال فرمائید.
آدرس: سمنان – شهرک تعاون – انتهای بلوار مدرس – مسجد الزهرا(س) (کانون تخصصی حجاب و عفاف استان سمنان) – شماره تماس 02333438494 – شماره تلگرام 09102880942
آدرس ایمیل:golbargehejab@gmail.com
در پایان به 10 نفر از برندگان مسابقه به قید قرعه جوایزی اهداء خواهد شد
 
202

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: چهارشنبه, بهمن 13, 1395 ساعت: 02:20 بعدازظهر

مریم افسری در درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان درسمنان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر ویاد وخاطره امام خمینی(ره) وشهدای انقلاب گفت: این کانون به مناسبت ایام الله دهه فجر در راستای ترویج فرهنگ حجاب وعفاف شماره دو نشریه نگین خدا را چاپ و منتشر کرد.

 وی با بیان اینکه در این نشریه مطالبی در خصوص اهمیت حجاب وعفاف منتشر شده است اضافه کرد: کانون تخصصی حجاب وعفاف استان سمنان در راستای حجاب و عفاف در قالب برگزاری همایش ها، راه اندازی سایت مجموعه سخنرانی های حجاب و عفاف، برگزاری کارگاه های آموزشی و اجرای پژوهش حجاب و عفاف انجام وظیفه می کند.

افسری گفت: کانون تخصصی حجاب وعفاف کانون مسجد الزهرا (سلام الله علیها) سمنان نیز آمادگی اعزام مربی به کل استان سمنان درخصوص تبیین اهمیت حجاب وعفاف به کارگروه ها وهمایش ها را دارد.

وی با اشاره به ضرورت گسترش حجاب و عفاف در جامعه اظهار کرد: اهمیت و توجه به جایگاه عفاف و حجاب، ضرورت عزم و اراده تمامی افراد اجتماع را می طلبد، تا با آگاهی از این اهمیت دیدگاه اسلام را در خصوص آن در میان افکار عمومی تبیین کنند.

مسئول کانون تخصصی حجاب وعفاف استان سمنان با اشاره به سایت نگین خدا،ادامه داد:این سایت دارای قسمت های مختلفی در زمینه  اجتماعی، اخبار مساجد استان در خصوص حجاب، وبلاگستان، طرح های نو در خصوص حجاب، نگارخانه و طراحی پوستر های حجاب و … فعالیت دارد.

 

101

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: سه شنبه, مرداد 26, 1395 ساعت: 01:50 بعدازظهر

به گزارش روابط عمومی تیم فضای مجازی قافله سمنان : بمناسبت رو ز ملی حجاب و عفاف از سوی ستاد حجاب و عفاف شهرستان سمنان مسابقه فرهنگی پرنیان جوانی و تاج بندگی با همین موضوع برگزار گردید .این مسابقه به صورت اعلام در شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف فرهنگی در سطح استان برگزار گردید و تعداد 200نفر در این مسابقه شرکت نمودند.
این مسابقه فرهنگی با هدف آشنایی بیشتر با مفاهیم ، معانی حجاب و عفاف برگزار گردید.

اسامی برندگان مسابقه پرنیان جوانی:

1- خانم سرکبیری از سمنان

2- خانم رضا کاظمی از سمنان

3- خانم شربتدار از سمنان

اسامی برندگان مسابقه تاج بندگی:

1- خانم حیدرپور ازکهگیلویه و بویر احمد

2-خانم طهماسبی ازکهگیلویه و بویر احمد

3- آقای حنظرانی از سیستان و بلوچستان

باتشکر از همه عزیزانی که در این مسابقات شرکت کردند.

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: يكشنبه, تير 20, 1395 ساعت: 07:49 بعدازظهر

ندا عزیزالدین درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در سمنان؛ با اشاره به روز 21 تیرماه روز حجاب وعفاف گفت: مسابقه پیامکی تاج بندگی باهمکاری  کانون تخصصی حجاب وعفاف مسجد الزهرا سمنان وکمیته شهرستانی عفاف وحجاب برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مسابقه در قالب دو سوال پیرامون حجاب وعفاف است اضافه کرد: علاقمندان می توانند جواب سوالات را به سامانه 6600023395 پیامک کنند.

عزیزالدین همچنینن از برگزاری مسابقه فرهنگی پرنیان جوانی خبردادو افزود: در پایان به شش نفر به قید قرعه جوایزی اهداء خواهد شد.

دبیر اجرایی کانون تخصصی حجاب وعفاف مسجد الزهرا سمنان با اشاره به اهمیت توسعه و ترویج فرهنگ حجاب وعفاف در جامعه اظهارداشت: نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف یک ضرورت است.

وی تصریح کرد: رعایت نکردن حجاب و عفاف و پوشش نامناسب در جامعه سبب آسیب در بنیان خانواده می شود.

عزیزالدین در ادامه در خصوص فعاليت هاي كانون تخصصي حجاب و عفاف افزود: این کانون در راستای حجاب و عفاف در قالب برگزاری همایش ها، راه اندازی سایت مجموعه سخنرانی های حجاب و عفاف، برگزاری کارگاه های آموزشی و اجرای پژوهش حجاب و عفاف فعالیت می کند.

وی افزود: حجاب زینت زن مسلمان است و ما معتقدیم که زن نه تنها در سایه حجاب محدود نمی شود بلکه می تواند در جامعه اسلامی توانایی ها و ظرفیت های علمی، فکری، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی خود را نیز بروز دهد لذا ما حجاب را یک مصونیت برمی شماریم که با محدودیت بسیار متفاوت است.

202

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: يكشنبه, تير 20, 1395 ساعت: 07:49 بعدازظهر

مریم افسری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از سمنان؛ با اعلام این مطلب گفت: این برنامه با همکاری بانوان مسجد الزهرای سمنان و تیم فضای مجازی قافله اجرا می شود.

وی با بیان اینکه این پویش مردمی در راستای ترویج فرهنگ صحیح حجاب و حجاب برتر که همان چادر است در سطح جامعه اسلامی اجرا می شود افزود: حجاب و عفاف تاج بندگی و میراث انبیاءالهی، امنیت و آرامش اجتماعی و احترام به حقوق شهروندی را در جامعه به همراه دارد.

وی از راه اندازی صفحات مجازی ویژه روز حجاب در استان سمنان خبر داد و بیان داشت: یکی از اهداف راه اندازی این صفحات به مناسبت راهپیمایی روز حجاب و عفاف مشارکت مردم در فضای مجازی، اطلاع رسانی و به اشتراک گذاری عکس ها، خاطرات، مشاهدات، پوسترها و تصاویر این روز در سراسر استان سمنان است.

وی درباره اهمیت حجاب در جامعه اسلامی، افزود: حجاب سنگر حفظ عفّت و معرفت شخصیت زن و جامعه، زیبایی و شکوه زن، و حافظ ارتباط‌ات صحیح و رشته‌های اجتماعی هر فرد است که از آن می توان به مثابه دژ مستحکم اخلاق اسلامی، کیان خانواده، روابط اجتماعی و زندگی دینی تعبیر کرد.

مدیر کانون تخصصی حجاب و عفاف استان سمنان با بیان اینکه دنیای غرب متاسفانه حجاب را نادیده گرفته و با کمال گستاخی بر ضدّ آن، گام برمی‌دارند افزود:ما معتقدیم حجاب عامل رکود و واپس‌گرایی بشری نیست و اخراج دانشجویان محجبه در دانشگاه های اروپا، مصداق بارز تحجر محسوب می شود.

افسری با تاکید براینکه مسئولان باید برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه بسترسازی کنند تا جامعه هرچه بیشتر به سمت این باور دینی و اعتقادی حرکت کند ادامه داد: کانون تخصصی حجاب وعفاف کانون مساجد الزهرا سمنان در راستای  نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف برنامه های مختلف را در طی سال برگزار می کند.

202

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: پنجشنبه, مهر 16, 1394 ساعت: 07:22 قبل‏ازظهر

چند روز پیش در شبکه الجزیره فیلمی به نام «هیپ هاپِ محجّبه‌ها» منتشر شد.

داستان این فیلم مربوط به 2 زن مسلمان به نام‌های سکینه عبدالنور و منیره رشیدا ساکن شهرلندن است که تلاش دارند تا با سبک آوازخوانی و موسیقی هیپ هاپ که به آن علاقه دارند؛ علایقمذهبی و فکری خود را ترویج کنند.

در این مستند نشان داده می‌شود که این دو زن چگونه قصد دارند برنامه‌های موسیقی را برایترویج عقاید فکری و دینی خود (که در طول مستند، بصورت صریحی قید «فمینیستی» نیز در کنار آنها قرار می‌گیرد) برگزار کنند.

در فیلم تأکید می‌شود که بر خلاف باور بسیاری از فمینیست‌ها، زنان مسلمان هم با تماممحدودیت‌ها می‌توانند فمینیست باشند!

در «هیپ هاپ محجّبه‌ها» نشان داده می‌شود که چگونه یک زن مسلمان هم می‌تواند با حجاب ومسلمان باشد، هم در سالن‌های شهر لندن خوانندگی کند، هم نماز بخواند و هم یک فمینیست به تمام معنا و مدافع روح واقعی اسلام باشد.

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: چهارشنبه, مهر 15, 1394 ساعت: 11:27 قبل‏ازظهر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از مرصاد، بکی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دختر محجبه دانشجو را به دلیل داشتن پوشش چادر از کلاس درس اخراج کرد.

این دختر دانشجوی رشته پزشکی که برای شرکت در کلاس درس فیزیولوژی حاضر شده بود با خواست گستاخانه استاد مبنی بر برداشتن چادر از سرش مواجه می شود که پس از امتناع، ازکلاس اخراج می شود.

استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به بهانه اجباری بودن روپوش آزمایشگاه اصرار بر برداشتن چادر می کند و دختر دانشجو در حالی که روپوش آزمایشگاه را نیز پوشیده است با کنایه های استاد مذکور و در نهایت اخراج خود از کلاس مواجه می شود.

این اقدام ضد اخلاقی و ضد دینی استاد دانشگاه کرمانشاه که بیشتر به سلب آزادی اعتقادات دینی در کالج های فرانسه شبیه است در حالی است که بسیاری از دانشجویان محجبه رشته های پزشکی با پوشش کامل چادر در کلاسهایی که عموما مختلط هم هستند حاضرمی شوند.

این اهانت و گستاخی روشن استاد مذکور باید توسط روسای دانشگاه و مراجع ذیربط پیگیری شده تا از تکرار آن جلوگیری شود.

اخراج دانشجوی محجبه از کلاس به جرم پوشیدن چادر/ گستاخی به سبک کالج های فرانسه در کرمانشاه

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: سه شنبه, مهر 14, 1394 ساعت: 07:23 قبل‏ازظهر
موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: سه شنبه, مهر 14, 1394 ساعت: 07:22 قبل‏ازظهر
موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: سه شنبه, تير 23, 1394 ساعت: 11:35 قبل‏ازظهر

به گزارش روابط عمومی کانون تخصصی حجاب و عفاف استان سمنان؛مریم افسری مدیر کانون گفت: بمناسبت روز جهانی حجاب و عفاف به همت مبلغین و اعضای کانون تخصصی حجاب و عفاف کارگاه آموزشی نگرشی دیگر به حجاب و عفاف با حضور اعضای حلقه صالحین شهید شاطری از پایگاه بسیج ام البنین (س) برگزار شد .

وی با بیان اینکه این کارگاه آموزشی در نمایشگاه بالی برای پرواز در پارک شقایق سمنان تا پایان نمایشگاه همه روزه با حضور مبلغین و کارشناسان کانون تخصصی برگزار می شود .وی ادامه داد: بانوان علاقمند 13 تا30 ساله می توانند دراین کارگاه آموزشی شرکت کنند.

مدیر کانون تخصصی حجاب وعفاف استان سمنان کاربردی کردن مفاهیم دینی در جامعه و عملی کردن مهندسی فرهنگی، را از اهداف برگزاری این کارگاههای آموزشی برشمرد وگفت: نگرش دقیق و عمقی به مسئله حجاب و عفاف  از دیگر اهداف برگزاری کارگاه نگرشی دیگر بر حجاب و عفاف است.

وی با اشاره به اینکه در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و تشویق جوانان و نوجوانان به این امر و در راستای کادر سازی برای تربیت مربیان حجاب و عفاف، کارگاه آموزشی حجاب و عفاف برگزار می شود

نمایشگاه بزرگ خانواده به سبک ایران اسلامی با همکاری دستگاههای اجرایی در مرکز استان سمنان برپا شده است.

این نمایشگاه تا ۲۴ تیرماه سالجاری عصرها از ساعت ۱۹ تا۲۴ در پارک شقایق شهر سمنان برپا می باشد و عموم مردم می توانند از این نمایشگاه بازدید نمایند. 


نمایشگاه عفاف حجاب در سمنان


( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: دوشنبه, تير 22, 1394 ساعت: 09:01 قبل‏ازظهر
همزمان با هفته عفاف و حجاب تعدادی از بانوان با همکاری مترو تهران اقدام به توزیع ۷ هزار شاخه گل میان بانوان محجبه کردند.

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: شنبه, تير 20, 1394 ساعت: 03:10 بعدازظهر

به گزارش تیم فضای مجازی قافله به نقل از دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان؛ مریم افسری گفت: ؛ با اشاره به 21 تیرماه سالروز ملی حجاب وعفاف اظهارداشت: این کانون به مناسبت این روز وترویج فرهنگ حجاب وعفاف نشریه نگین خدا را چاپ ومنتشر کرد.

وی گفت: این کانون در راستای حجاب و عفاف در قالب برگزاری همایش ها، راه اندازی سایت مجموعه سخنرانی های حجاب و عفاف، برگزاری کارگاه های آموزشی و اجرای پژوهش حجاب و عفاف انجام وظیفه می کند.

افسری گفت: کانون تخصصی حجاب وعفاف کانون مسجد الزهرا (س) سمنان نیز آمادگی اعزام مربی به کل استان سمنان درخصوص تبیین اهمیت حجاب وعفاف به کارگروه ها وهمایش ها را دارد.

مدیر کانون تخصصی حجاب وعفاف استان سمنان با اشاره به برگزاری نمایشگاه حجاب بالی برای پروازدر پارک شقایق سمنان اظهارداشت:این کانون در بخشهایی از نمایشگاه همکاری دارد.

وی حجاب به روایات قرآن وائمه،حجاب وانتظار،حجاب به روایت مقام معظم رهبری،حجاب فاطمی،حجاب زینبی، عروج انسانیت ، حریم ریحانه ،لقمه حرام وحلال،هجوم خاموش (فضای مجازی)،چرا می گویم مرگ برآمریکا، خلوتگاه شهدا ، محصولات حجاب ، زنان و مشاغل ،کودکان،سالن نمایش، تریبون آزاد، لباسهای اقوام ایرانی، فروش محصولات فرهنگی و... از غرفه های نمایشگاه حجاب بالی برای پرواز است.

وی با اشاره به ضرورت گسترش حجاب و عفاف در جامعه اظهار کرد: اهمیت و توجه به جایگاه عفاف و حجاب، ضرورت عزم و اراده تمامی افراد اجتماع را می طلبد، تا با آگاهی از این اهمیت دیدگاه اسلام را در خصوص آن در میان افکار عمومی تبیین کنند.

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: جمعه, خرداد 1, 1394 ساعت: 12:44 بعدازظهر

به گزارش روابط عمومی کانون تخصصی حجاب وعفاف استان: جلسه این هفته اعضای کانون تخصصی حجاب وعفاف استان با حضور سرکار خانم حامدی کارشناس امور خواهران دبیرخانه نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار گردید .

افسری مدیرکانون تخصصی حجاب وعفاف استان سمنان گفت : با توجه به شعار سال جاری توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد نیز به عنوان یکی از مراکز فرهنگی رسالت سنگینی در تحقق شعار سال دارند.

وی با بیان برنامه های این کانون در راستای حجاب و عفاف در قالب برگزاری همایش ها، راه اندازی سایت مجموعه سخنرانی های حجاب و عفاف، برگزاری کارگاه های آموزشی و اجرای پژوهش حجاب و عفاف انجام وظیفه می کند. وی اظهارداشت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد نیز به عنوان یکی از مراکز فرهنگی رسالت سنگینی در تحقق شعار سال دارند.

خانم حامدی کارشناس واحد خواهران دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان خواستار ایده ها، برنامه ها وطرحهای جدید و نو در سال  جاری  برای ترویج فرهنگ حجاب وعفاف شد وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه قشر عظیمی از جامعه و نمازگزاران مساجد را بانوان تشکیل می دهند، این ضرورت احساس شده که واحد خواهران برای جذب بانوان و ساماندهی و برنامه ریزی امور آنها در کانون ها اقدام نماید.

مریم افسری گفت: کانون تخصصی حجاب وعفاف کانون مسجد الزهرا (س) سمنان نیز آمادگی اعزام مربی به کل استان سمنان درخصوص تبیین اهمیت حجاب وعفاف به کارگروه ها وهمایش ها را دارد.

در پایان این جلسه اعضاء درخصوص چالش های پیش رو اجرای برخی از برنامه هاو ایده های جدید ونقاط ضعف وقوت بحث وتبادل نظر کردند.

حجاب

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: چهارشنبه, فروردين 26, 1394 ساعت: 11:24 بعدازظهر

در مراسم جشن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) در شهر یوتِبُری (سوئدی: Göteborg) یا گوتنبرگ سوئد که به همت گروهی از جوانان محب اهل‌بیت(ع) برگزار شد در غرفه‌ای به نام «غرفه حجاب» زنان از زنان و دختران غیرمسلمان دعوت شد تا برای نخستین بار محجبه شده و احساس خود را در دفتری که به همین منظور قرار داده شده بیان کنند. حجاب، شاید اولین تجربه دختران غیرمسلمان سوئدی براى ورود به دنیاى جدید باشد.

 

 

 

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: پنجشنبه, فروردين 20, 1394 ساعت: 09:57 قبل‏ازظهر
میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به همه مادران , و خواهران کانون محمد رسول الله (ص) تبریک و تهنیت میگوئیم.


( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: دوشنبه, خرداد 19, 1393 ساعت: 11:09 قبل‏ازظهر

گمان می کرد زیبایی یعنی بزک کردن خود در مقابل آینه. آنقدر بزک می کرد که چهره واقعی اش در پشت نقاب آبرنگ ها گم می شد. این وسواس هر روزش بود. اعتماد به نفس را در بتونه کاری کردن معنا می کرد.

 اما هروقت راهی خیابان می شد نگاه های هوسناکی از کنارش عبور می کردند که حسابی رنجش می داد. خود را در میان آن نگاه های شوم همچون لقمه غذایی میدید برای سیر کردن چشم های گرسنه رهگذران.

از این تحقیری که خودش به خودش تحمیل کرده بود عذاب می کشید. اینبار وقتی جلوی آینه ایستاد با خودگفت : من بنده ای هستم که خداوند هنگام خلق من به خودش تبارک الله گفت. پس چرا خودم را برای نگاه های گرسنه کوچک کنم؟ چرا کاری کنم که بجای رضای خالق موجب رضای شیطان است؟

نقاشی در بوم های شیطانی

بوم شیطانی آینه را که هر روز خود را در آن نقاشی می کرد از دیوار اتاق برداشت و چادرش را به سر کرد. با متانت راهی خیابان شد، اینبار نه کسی به او نگاه هوسناک می کرد و نه کسی او را همچون لقمه غذایی برای سیر کردن چشم های گرسنه می دید. با آرامش و اعتماد به نفس قدم بر میداشت چرا که سپری داشت به سادگی چهره و قداست حجاب و عفاف...

 پیامبر اکرم حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند: هر گاه زنی در حالی که آرایش کرده و معطر است از خانه‌اش خارج شود و همسرش از این عمل او خشنود باشد برای آن همسر برابر هر قدمی که آن زن برمی‌دارد خانه ای از آتش ساخته می‌شود.

پس بال‌های زنانتان را کوتاه کنید(و به آنان قدرت جولان ندهید). در بلندی بال‌هایشان پشیمانی است و کیفر آن آتش است و در کوتاهی بال‌های آنان خشنودی و سرور و بی حساب وارد بهشت شدن است.

وصیت مرا درباره زنانتان حفظ کنید تا از دشواری حساب (روز قیامت) نجات یابید و هر کس وصیت من را حفظ نکند نزد خدا چه حال بدی خواهد داشت!

«جامع الاخبار، صفحه 158»

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: شنبه, خرداد 17, 1393 ساعت: 12:57 بعدازظهر
ادمان هست زمانی که مانتو وارد ایران شد بسیار گشاد و بلند بود اما بعضی ها گفتند اسراف در اسلام حرام است و نباید این قدر پارچه حرام کنیم پس هر سال سانتی از مانتو را کم کردند تا اینکه الآن اسمش را نمی توان مانتو گذاشت و بهتر است بگویم پیراهن.

کم کم همین اتفاق نیز برای شلوار خانم ها افتاد. شلوار گشاد و راحت جای خودش را به ساپورت داد و اول ساپورت را در خانه ها می پوشیدند وبعد راه به مهمانی ها باز کرد و کم کم وارد کوچه و خیابان شد.

این نوع کشف حجاب را قبلاً در زمان رضاخان دیده بودیم. شاید کشف حجاب نرم بهترین نامی باشد که بتوان روی این نوع کشف حجاب گذاشت. یعنی همه چیز به آرامی و با مرور زمان صورت می گیرد و یکباره به اوج و شدت خود می رسد. ابتدا چشم ها و افکار را عادت می دهند و بعد از عادت چشم ها و افکار ضربه نهایی را وارد می سازند.

ساپورت مردانه ، هویت زنانه

و حالا که چشم ها و افکار ما را عادت داده اند هر روز به فکر زدن ضربه ای تازه به فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی ما هستند و این بار نوبت به بی هویتی مردان ماست.

ساپورت مردانه ضربه جدیدیست که به وسیله آن می خواهند غیرت مردانه ما را هدف بگیرند. اصولاً ساپورت ماهیتی زنانه دارد و پوشیدن آن توسط مردان درست مانند آن است که مردان لباس زنانه به تن کنند.

اولین نشانه های این کشف حجاب نرم را می توان در برنامه بفرمایید شام شبکه من و تو دید. در یکی از برنامه های بفرمایید شام که با حضور چهار نفر در دور یک میز شکل می گیرد این بار دو زن و دو مرد حضور داشتند که با الزام این شبکه انگلیسی زن ها لباس مردان و مردان لباس زن ها را به تن کردند.

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: جمعه, خرداد 16, 1393 ساعت: 09:35 بعدازظهر

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا، آیت الله محمدرضا موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران در نماز جمعه این هفته که در دانشگاه تهران برگزار شد، در خطبه‌ دوم نماز گفت: امروز پانزده خرداد را پشت سر گذاشتیم و این روز نشانگر این است که مردم ما مردم ولایی هستند و اگر سیل خون هم راه بیاندازند مردم ما ایستاده‌اند.

بدحجابی در کشور پایمال کردن خون شهداست/دولت و به خصوص مجلس باید در زمینه‌ کاهش فاصله‌ بین حقوق‌‌ها تلاش کنند/مسئولین مراقب باشند اصحاب فتنه نفوذ نکنند

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تبریک به مناسبت موفقیت بشار اسد در انتخابات سوریه تصریح کرد: موفقیت بشار اسد توفیق خوبی است و نشان داد که مردم سوریه در مقابل تمام توطئه‌ها و تروریست های جنایت کار ایستاده و بیدارند بطوریکه با این رای، آمریکا مایوس شد.

وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) در روزگار ستم شاهی از فرصت استفاده کرد و با شاهی که دیوانه وار انسان‌ها را میکشت و شکنجه می‌کرد و طوق بندگی آمریکا را بر گردن داشت، روبرو شد که جریان کاپیتولاسیون یکی از مظاهر این امر بود.

امام جمعه موقت تهران در ادامه گفت: اجمالا در آن روزگار شرایطی در کشور به وجود آمد که امام خمینی (ره) فرصت را مناسب دید و با شاهی که انواع جنایات را انجام می‍داد وبیت المال را غارت می‌کرد روبرو شد و به وعاظ توصیه کرد که مردم را بیدار کنند و در نتیجه آن انقلاب پیروز شد.

وی افزود: امام خمینی (ره) دعوت حق را لبیک گفت و این در حالی است که پس از ایشان فردی روی کار آمد که در روحیه، شجاعت، زهد و آگاهی به مسائل جهانی همانند امام خمینی (ره) است و این توفیق بزرگی است که بعد از امام این انقلاب آسیب ندید.

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: جمعه, ارديبهشت 5, 1393 ساعت: 12:48 قبل‏ازظهر

موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: شنبه, فروردين 23, 1393 ساعت: 09:44 قبل‏ازظهر
موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ