کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: يكشنبه, اسفند 20, 1396 ساعت: 12:35 بعدازظهر

 🔴خبر ویژه📢
👇👇👇

🔶سیزدهمین شماره از نشریه گلبرگ به چاپ رسید.👏👏


 
کاری از #واحد_بانوان کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله(ص) / مسجدالزهرا(س) سمنان


🌸بمناسبت ۱۸ اسفندماه
#سالروز_تاسیس_کانو‌ن_های_فرهنگی و ‌هنری مساجد

👇👇
🔵 #سخنی_درباره_حجاب
🔵 #پاسخ_به_شبهات
🔵 #احکام_شرعی
🔵 #سرانه_مطالعه_کتاب_در_جهان
🔵 #حسام_خوشنویس_که_بود؟؟
🔵 #وابستگی_کودکان_به_تبلت و راه حل آن
🔵  #الهام_چرخنده
🔵 #فرزند_قدس
🔵 #معرفی_کانال_های_تیم_قافله
🔵 #فریاد_سکوت

و دیگر مطالب جذاب و خواندنی دیگر

↩️جهت #دریافت_فایل اصلی نشریه به کانال زیر مراجعه کنید👇👇👇

ghafele110@

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: چهارشنبه, بهمن 13, 1395 ساعت: 02:17 بعدازظهر

ندا عزیزالدین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در سمنان با اعلام این مطلب گفت: نشریه گلبرگ از سال 89 بصورت گاهنامه به چاپ می رسد.

وی با اشاره به اینکه این شماره نشریه به ایام الله دهه فجر اختصاص یافته است اظهارداشت:روز شمار انقلاب، اعلام مساجد مجری طرح 10شب 10 مسجد در سمنان، لاله های انقلاب و... از مطالب بیان شده دراین نشریه هستند.

عزیزالدین با بیان اینکه  نشریه گلبرگ در ایام الله دهه فجر در بین نمازگزاران و حاضران مساجد مجری طرح 10شب 10 مسجد در سمنان توزیع می شود اضافه کرد: شماره سیزدهم این نشریه به تعداد 400 نسخه چاپ شده است.

وی به اهمیت اطلاعرسانی وقایع انقلاب و برنامههای دهه فجر اشاره کرد و گفت:تبیین و انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی به نسل جوان وآشنا کردن آنها با اندیشه ها وآرمان های امام خمینی(ره) از مهمترین رسالت ها است.

سردبیر نشریه گلبرگ با بیان این که ایام الله دهه فجر بهار عزت و افتخار ملت ایران است، افزود:در این ایام باید دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان امروز معرفی شود.

101

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: چهارشنبه, بهمن 14, 1394 ساعت: 01:16 بعدازظهر
خبرگزاری شبستان: سردبیر نشریه گلبرگ گفت: شماره یازدهم این نشریه به مناسبت ایام الله دهه فجر به همت واحد خواهران کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (صلی الله علیه وآله وسلم) چاپ وتوزیع شد.

عزیزالدین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در سمنان با اعلام این مطلب گفت: نشریه گلبرگ از سال 89 بصورت گاهنامه به چاپ می رسد.

وی با اشاره به اینکه این شماره نشریه به ایام الله دهه فجر اختصاص یافته است اظهارداشت: روز شمار انقلاب، اعلام مساجد مجری طرح 10شب 10 مسجد در سمنان، لاله های انقلاب و... از مطالب بیان شده دراین نشریه هستند.

عزیزالدین با بیان اینکه  نشریه گلبرگ در ایام الله دهه فجر در بین نمازگزاران و حاضران مساجد مجری طرح 10شب 10 مسجد در سمنان توزیع می شود اضافه کرد: شماره یازدهم این نشریه به تعداد 400 نسخه چاپ شده است

وی به اهمیت اطلاعرسانی وقایع انقلاب و برنامههای دهه فجر اشاره کرد و گفت: تبیین و انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی به نسل جوان وآشنا کردن آنها با اندیشه ها وآرمان های امام خمینی(ره) از مهمترین رسالت ها است.

سردبیر نشریه گلبرگ با بیان این که ایام الله دهه فجر بهار عزت و افتخار ملت ایران است، افزود: در این ایام باید دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان امروز معرفی شود.

عزیزالدین با بیان اینکه ماهیت انقلاب برگرفته از حماسه عاشورا و غدیر است، ادامه داد: گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب موجب بیمه شدن این نظام در برابر توطئه های دشمن می شود.

برای دانلود فایل های نشریه لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

202

( ادامه مطلب )


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ