کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: شنبه, خرداد 2, 1394 ساعت: 04:06 بعدازظهر
به گزارش دبیرخانه نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان؛خرمشهر را خدا آزاد کرد – امام خمینی(ره)

باسم رب الشهداء و الصدیقین

امروز آزادی و آزادگی ملت غیور ایران مرهون جانفشانی و رشادت مردانی است از جنس نور، جوانان غیرتمندی که با ایثار جان خود این هدیه گران¬بها را به مردم این مرز و بوم ارزانی داشتند.

سوم خرداد تجلی بصیرت مردان و زنانی است که به فرمان ولی امر زمان خمینی کبیر(ره)  برای دفاع از کیان و ناموس مملکت جان خود رافدا نمودند. این است راز شهادت 3000 شهید گلگون کفن استان سمنان.

 سوم خرداد حکایت جاودانه فرزندان و مریدان امام  خمینی کبیر (ره) و وارثان و قهرمانان خطه ایران است که با نثار جان خود خیبری دیگر را آفریدند .

سوم خرداد سالروز حماسه دلیر مردان و شیرزنان این خطه است به دشمن بعثی فهماندند که فتح این خاک نه تنها کار سه روز نیست بلکه این ملت هیچگاه یک وجب از خاک این سرزمین را به دشمن نمی¬دهند. اجانب حتی نخواهند توانست نام تکه ای از این سرزمین را به نام دیگری تغییر دهند همچنان که نام خلیج همیشگی فارس بر تارک تمام نقوش این هستی خواهد درخشید.


کارت پستال فتح خرمشهر / کارت تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر

سوم خرداد؛ روز مقاومت و پيروزي  است و تجلي فرهنگ ايثار، شهادت و از خودگذشتگي مردمی است كه با توکل به حضرت باریتعالی، حماسه‌اي جاويد آفريد. سوم خرداد سالروز شکست دشمن بعثی در جنگی نابرابر که با حمایت ابرقدرت های جهان بویژه آمریکای جنایتکار است روزی است که این ملت با سلاح ایمان و اعتقاد به رويارويي با بيگانگان و دشمنان انقلاب اسلامي، پرداخت و الگویی ماندگار از فرهنگ و ارزش هاي دفاع مقدس، براي نسل هاي بعدي ايران هميشه سرافراز برجاي گذاشتند.

خرمشهر سند گویای مظلومیت، مقاومت و پیروزی مردمی است که طعم تلخ تجاوز را با هجوم ناجوانمردانه رژیم بعثی و حامیانش به سرزمین خویش چشیدند و زخمهای پیران، کودکان و زنان بی‌دفاع را به سینه سپردند.

کانونهای فرهنگی وهنری مساجد استان سمنان سالروز این فتح عظیم را به ملت بزرگ ایران و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه¬ای  تبریک عرض نموده و آمادگی خود را برای عمل به فرامین معظم¬له اعلام میدارد. امید است این پیروزی درس عبرتی برای دشمنان قسم خورده ایران بزرگ باشد تا چشم طمع خود را از خاک پاک ایران ببندند.

والسلام علی عباد الصالحین

موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ