کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: سه شنبه, آبان 11, 1395 ساعت: 10:28 بعدازظهر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سمنان؛ امسال در آستانه 13 آبان، در حالی که بازار شبکه های اجتماعی در همه جا داغ داغ است، جمعی از مردم خود جوش استان سمنان، "پویش مردمی روز سیزدهم"  تشکیل داده و به این پویش پیوسته اند.

مردم استان سمنان با پیوستن به پویش روز سیزدهم اعلام می کننددر آستانه روز 13 آبان امسال کوبنده تر از گذشته فریاد " مرگ برآمریکا " و " مرگ بر اسرائیل" سرخواهیم داد و در مقابل زیاده خواهی استکبار جهانی خواهیم ایستاد.

همچنین در این پویش کاربران شبکههای اجتماعی محتواهای تولیدی خود را در قالب پوستر، عکس (گوشی همراه) و دست نوشته و تصاویری از حضورشان در مراسم 13 آبان، را می توانند به اشتراک بگذارند.

پویش مردمی روز سیزدهم با هدف فراهم سازی زمینه حضور و مشارکت خودجوش اقشار مختلف  مردم در برگزاری مراسم 13 آبان و همچنین برگزاری مسابقات رقابتی در شبکه های اجتماعی به منظور حضور پرشور جوانان و نوجوانان در مراسم 13 آبان با استفاده از ایده های ابتکاری و خلاقانه تشکیل شده است.

لازم به ذکر است در مسیر راهپیمایی امسال ، غرفه فضای مجازی دایر خواهد شد.

عموم اقشار مردم از جمله دانشجویان، دانش آموزان، طلاب، بانوان، فرهیختگان و فرهنگیان، هنرمندان، ورزشکاران و دیگر قشرهای فعال اجتماعی و سیاسی می توانند برای پیوستن به کانال رسمی این پویش در تلگرام به نشانی @sem_13 مراجعه کنند.

شایان ذکر است در پایان این پویش مردمی به آثار برگزیده به تعداد 13 نفر شرکت کننده به قید قرعه جوایزی اهداء خواهد شد.موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ