کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: سه شنبه, آبان 11, 1395 ساعت: 11:01 بعدازظهر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سمنان، هاشم مشیری در جلسه کارگروه فضای مجازی تیم قافله با اعلام این مطلب گفت: حرکت امام (ره)بر مبنای مبارزه با ظلم و استکبار پایه ریزی شد و به همین خاطر این ویژگی را باید یکی از اصول مهم انقلاب اسلامی دانست.

وی  بازخوانی جنابات استکبار جهانی برای نسل جدید به ویژه دانش آموزان و تبیین مواضع آمریکا در عصر امروز را از اقدامات حائز اهمیت در راستای تبیین افکار عمومی جامعه و معرفی چهره واقعی استکبار جهانی عنوان کرد.

مشیری با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت فضای مجازی به منظور اطلاع رسانی مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت کانونهای فرهنگی وهنری مساجد، بسیج، سازمانهای مردم نهاد و... از دیگر راهکارهای دعوت اقشار مختلف جامعه به شرکت در مراسم 13 آبان است.

مدیر اجرایی طرح فضای مجازی قافله کانون محمد رسول الله (صلّی الله علیه و آله و سلّم) مسجد الزهراء سمنان با اشاره به ضرورت ایجاد زمینه حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه در مناسبتهای ملی و مذهبی گفت: چهره واقعی و جنایات آمریکا بر علیه مردم مظلوم جهان به هیچ عنوان قابل پوشش نیست.

وی با اشاره به دشمنی آمریکا با نظام اسلامی یادآور شد: آمریکا دشمن درجه یک برای ملت ایران محسوب می شود و همواره پس از پیروزی انقلاب اسلامی، این موضوع را به اثبات رسانده است.

مشیری استفاده بهینه از فضای مجازی را برای دعوت از ملت استکبارستیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی 13 آبان خواستار شد وافزود: مردم باید  با حضور انقلابی و گسترده خود در تظاهرات ضد استکبار یوم الله سیزدهم آبان ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی، بر مواضع اصولی خود و آرمان‌های شهدا و امام شهیدان مهر تأییدی مجدد بزنند.

در این نشست مقررشد: به مناسبت یوم الله 13آبان یک کانال در شبکه اجتماعی وپویش مردمی با هدف استمرار مبارزه با شیطان بزرگ و متجاوز، شناسایی وسازماندهی ظرفیت اقشار مختلف مردم در راستای ایده های ابتکاری وخلاقانه در جریان مواجه با تهدیدات استکبار جهانی درحوزه فضای مجازی ،فراهم سازی زمینه حضور عموم اقشار مردم در یوم الله 13 آبان راه اندازی شود.

همچنین اعضاء کارگروه دراین نشست در خصوص استفاده بهینه از فضای مجازی به بحث وتبادل نظر پرداختند.


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ