کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: يكشنبه, آبان 23, 1395 ساعت: 01:59 بعدازظهر
پویش مردمی 🔸زیارت نیابتی🔸 همزمان با پیاده روی اربعین حسینی راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی تیم فضای مجازی  قافله سمنان:در آستانه فرارسیدن اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به همت تیم فضای مجازی قافله سمنان پویش مردمی 🔸زیارت نیابتی 🔸تشکیل شد.
پویش مردمی  🔸زیارت نیابتی 🔸با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای مدافع حرم کشور،با شعار 🔹هر زائر کربلا به نیت یک شهید🔹 در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی راه اندازی شد، که واقعا باید گفت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
در این پویش کاربران شبکه‌های اجتماعی که در مسیر پیاده روی نجف به کربلا در حال راهپیمایی می باشند در صورت های مختلف محتواهای تولیدی خود با موضوع شهدای مدافع حرم  در قالب پوستر، عکس(گوشی همراه) و دست‌نوشته و تصاویری از حضورشان در راهپیمایی بین المللی اربعین  را می‌توانند به اشتراک بگذارند.
عموم زائرین حسینی می‌توانند برای پیوستن به کانال رسمی این پویش و ارسال محتواهای تولیدی خودشان در خصوص شهدای مدافع حرم، در تلگرام به کانال  @shahid_daneshgar  مراجعه کنند. و تصاویر را به آیدی زیر ارسال نمایند👇👇
@Abasdaneshgar2
ضمنا در مسیر راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی، سفیران تیم فضای مجازی قافله حضور دارند و تصاویر شهدای مدافع حرم را در مسیر نجف به کربلا ،میان زائرین توزیع خواهند کرد.

▪️◾️کانال رسمی شهید عباس دانشگر◾️▪️موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ