کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: دوشنبه, دي 20, 1395 ساعت: 10:12 بعدازظهر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سمنان؛حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حدادیان امروز(19دی) درنشست با مدیر تیم فضای مجازی قافله کانون محمد رسول الله (صلی الله علیه واله وسلم) مسجد الزهراء سمنان ،با اعلام این مطلب گفت:تبیین نقش مساجد در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی و فراهم سازی زمینه حضور و مشارکت هرچه بیشتر نمازگزاران مساجد در امر برنامه‌ریزی و برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آیین‌های گرامی‌داشت ایام الله دهه فجر و آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی از مهمترین اهداف تشکیل کمیته مساجد است.

بستر لازم برای مشارکت حداکثری مردم در برنامه‌هایی دهه فجر فراهم شود

مدیر تیم فضای مجازی قافله کانون محمد رسول الله (صلی الله علیه واله وسلم) مسجد الزهراء سمنان،با تاکیدبر اینکه در برگزاری برنامه های دهه فجر باید فضای انقلابی در شهر و مساجد ما ایجاد شود گفت: نسل امروز باید بدانند این انقلاب چگونه شکل گرفت.

هاشم مشیری با بیان اینکه باید بستر لازم برای مشارکت حداکثری مردم در برنامه‌هایی دهه فجر فراهم شود،اضافه کرد: باید امروزهمه برنامه‌های ایام الله دهه فجر با حضور خود مردم برگزار شود.

وی با اشاره به این مطلب که کمیته های مختلفی برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر تشکیل شده است،اظهارداشت:با توجه به علایق و سلایق متفاوت جامعه، برنامه‌ریزی مختلف و مفصلی در این کمیته‌ها پیش بینی می شود.

کارشناس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان، با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت مساجد در تبیین آرمان های امام راحل استفاده شودتصریح کرد:برنامه های متنوع و شادی در این ایام که جشن پیروزی انقلاب است، در استان سمنان پیش‌بینی شده است.

مشیری دهه فجر را بهترین فرصت برای بازخوانی اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی دانست و افزود:استقلال سیاسی و خروج از نفوذ بیگانگان از ارزشمندترین آرمانهای انقلابی مردم است که باید در صیانت از آن کوشید.

202


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ