کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: دوشنبه, دي 27, 1395 ساعت: 11:39 بعدازظهر

حجت الاسلام غلامرضا قندهاری درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: در26 دیماه 1357 در آستانه‌ پیروزی انقلاب اسلامی، محمدرضا شاه پهلوی که تحمل فشارهای مردم انقلابی را نداشت مجبور به فراری شد که سقوط رژیم شاهنشاهی را رقم زد.

وی با بیان اینکه فرار شاه آغاز فصلي جديد در حيات سياسي، اجتماعي، فرهنگي جامعه ايراني بود اضافه کرد: بدون ترديد مردم ايران و رهبري انقلاب سراسر گسترش يابنده اسلامي، امام خميني(ره)، نقش تعيين کننده و بي‌بديلي هم در فرار شاه از ايران (در 26 دي 1357) و هم جلوگيري از بازگشت دوباره او به کشور ايفا کردند.

قندهاری تصریح کرد: امام خمینی (ره) تا آخرین نفس و با شجاعت و از خود گذشتگی در مقابل طاغوت و رژیم شاه و این جرثومه فساد ایستادگی کرد و بالاخره باعث فرار شاه از ایران شد.

قندهاری تصریح کرد: انتشار خبر خروج و يا به عبارت بهتر فرار شاه از كشور موجي از شادي ونشاط تمام شهرهاي ايران را فرا گرفت و مردم به شادي پرداختند و گل و شيريني پخش كردند و اين روز را براي هميشه به عنوان روز پيروزي بر شاه گرامي مي دارند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان از انتشار پوسترهای با مضامین روز 26 دیماه  در فضای مجازی ودراستان سمنان خبرداد وگفت: این پوسترها با همکاری تیم فضای مجازی قافله کانون فرهنگی هنری محمدرسول الله (صلی الله علیه وآله وسلم) تهیه ومنتشر شده است.

وی افزود: با عنایات الهی و امدادهای غیبی ائمه معصومین (علیه السلام) این انقلاب همیشه زنده خواهد ماند تا اینکه پرچم انقلاب انقلاب اسلامی را به امام زمان(عجل الله تعالي فرجه الشريف) تحویل دهد.

202

موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ