کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: چهارشنبه, بهمن 13, 1395 ساعت: 12:15 بعدازظهر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سمنان، حجت الاسلام والمسلمین سید جلال احمد پناهی در مراسم 10شب 10 مسجد در مسجد الزهرا سمنان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر وشهدای انقلاب وشهدای مدافع حرم، شعار دهه فجر سالجاری را گفتمان انقلاب اسلامی، زمینه ساز امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد وگفت: گفتمان انقلاب اسلامی که گفتمان امام خمینی(ره) ورهبری است راهکار سیاست وامنیت پایدار می باشد.

وی با بیان اینکه امنیتی که در کشور وجود دارد درهیج جا دنیا نیست گفت:جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نظام سیاسی ایدئولوژیک و انقلابی بر شالوده گفتمان انقلاب اسلامی یا همان منظومة فکری امام خمینی (ره) استقرار یافته است.

احمد پناهی به تاکید امام راحل به حفظ انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: امام خمینی(ره) حفظ، حراست وصیانت از انقلاب اسلامی را از اوجب واجبات می دانست.

202

 امام جماعت مسجد الزهراء سمنان ادامه داد:مقام معظم رهبری نیز به اهمیت حفظ نظام تاکید داشته اند و گفته اند که هیچ معروفی بالاتر از ایجاد نظام اسلامی  و حفظ نظام اسلامی نداریم.

احمد پناهی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) به مثابه نوری عمل کرد تا ملت شریف ایران اسلامی پس از دو هزار و ۵۰۰ سال ظلمت، روی آزادی را به خود ببینند اضافه کرد: اقتدار و عظمت ایران اسلامی در سایه رهبری داهیانه امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری، خون شهدا و مردم همیشه در صحنه و انقلابی زبانزد خاص و عام است.

وی تلاش برای حفظ، صیانت و بیان عزت و عظمت انقلاب را وظیفه مهمی دانست که باید انجام شود.

 

 
امام جمعه موقت سمنان، با اشاره به محبوبیت امام خمینی(ره) در بین مردم اظهارداشت:مردمی کردن مبارزه سیاسی، مذهبی کردن مبارزه سیاسی، حفظ انسجام و وحدت از ویژگی های رهبری وراهبری های امام خمینی(ره) است.

احمد پناهی در ادامه تصریح کرد: اگر می خواهیم کشوری توانمند داشته باشیم نباید نسبت به فرمایشات امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بی تفاوت باشیم اگر به عمق سخنان آنها توجه کنیم به وضوح می توان دریافت که نسبت به مسائل روز جامعه آگاه هستند فرصت طلبان با زیرکی سعی در برهم زدن این رابطه دارند و هر چه ما به این منابع نزدیک تر شویم  و گفته های آنها را در سرلوحه امور خود قرار دهیم موفق تر خواهیم بود.

امام جمعه موقت سمنان دهه فجر سالجاری را بهترین فرصت برای بازگویی دستاوردهای نظام اسلامی به مردم دانست و از دولتمردان به دلیل خدمات شایسته به مردم، به ویژه کارگزاران استان سمنان قدردانی کرد.

وی با تاکید بر اینکه پایه های استکبار جهانی با انقلاب ایران به لرزه درآمد گفت: در طول عمر انقلاب ایران دشمنان نظام همواره به دنبال توطئه و به بیراهه کشاندن آن بوده اند که بصیرت مردم و رهبری های مقام معظم رهبری این دسیسه ها را تا کنون نقش بر آب کرده است.

موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ