کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: چهارشنبه, بهمن 13, 1395 ساعت: 02:20 بعدازظهر

مریم افسری در درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان درسمنان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر ویاد وخاطره امام خمینی(ره) وشهدای انقلاب گفت: این کانون به مناسبت ایام الله دهه فجر در راستای ترویج فرهنگ حجاب وعفاف شماره دو نشریه نگین خدا را چاپ و منتشر کرد.

 وی با بیان اینکه در این نشریه مطالبی در خصوص اهمیت حجاب وعفاف منتشر شده است اضافه کرد: کانون تخصصی حجاب وعفاف استان سمنان در راستای حجاب و عفاف در قالب برگزاری همایش ها، راه اندازی سایت مجموعه سخنرانی های حجاب و عفاف، برگزاری کارگاه های آموزشی و اجرای پژوهش حجاب و عفاف انجام وظیفه می کند.

افسری گفت: کانون تخصصی حجاب وعفاف کانون مسجد الزهرا (سلام الله علیها) سمنان نیز آمادگی اعزام مربی به کل استان سمنان درخصوص تبیین اهمیت حجاب وعفاف به کارگروه ها وهمایش ها را دارد.

وی با اشاره به ضرورت گسترش حجاب و عفاف در جامعه اظهار کرد: اهمیت و توجه به جایگاه عفاف و حجاب، ضرورت عزم و اراده تمامی افراد اجتماع را می طلبد، تا با آگاهی از این اهمیت دیدگاه اسلام را در خصوص آن در میان افکار عمومی تبیین کنند.

مسئول کانون تخصصی حجاب وعفاف استان سمنان با اشاره به سایت نگین خدا،ادامه داد:این سایت دارای قسمت های مختلفی در زمینه  اجتماعی، اخبار مساجد استان در خصوص حجاب، وبلاگستان، طرح های نو در خصوص حجاب، نگارخانه و طراحی پوستر های حجاب و … فعالیت دارد.

 

101


موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ