کانون فرهنگی و هنری محمد رسول الله (ص)

تیم فضای مجازی قافله سمنان

درباره من
تیم فضای مجازی قافله سمنان
برچسب ها
آرشيو
نويسنده :قرارگاه لاله های زهرایی
تاريخ: پنجشنبه, دي 19, 1392 ساعت: 07:13 قبل‏ازظهر

همزمان با 9 ربیع الاول با جشن بزرگ آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) در سمنان برگزار می شود.

حسن سعدالدین در جلسه هماهنگی مراسم نهم ربیع الاول آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج)ضمن تبریک اغاز ولایت و امامت حضرت موعود(عج)تصریح کرد: این روز آغاز دوره ای حیاتی و مهم در تاریخ شیعه به شمار می آید.

وی هدف از تشکیل این جلسه را آخرین هماهنگی برگزاری جشن بزرگ مردمی 9 ربیع الاول در سمنان اعلام و گفت: امیدواریم برگزاری چنین مراسماتی باعث خشنودی قلب آقا امام زمان(عج) و ترویج فرهنگ نیوی گردد.

وی ضمن گلایه از مدیر کل ورزش و جوانان استان در خصوص عدم همکاری با ستاد جهت تامین مکان برگزاری مراسم طبق مصوبات قبلی ستاد گفت: ضرورت آشنا سازی نسل جوان با وظایف منتظران در زمان غیبت امام عصر باید مدنظر مسئولان متولی جوانان و بویژه دستگاههای فرهنگی و مذهبی در طول سال قرار گیرد.

همچنین عباس طالب بیدختی مسئول هیات رزمندگان در استان (عاشقان ولایت ) در این جلسه با اشاره به تلاش اعضا در هرچه بهتر برگزار کردن این مراسم گفت: امام عصر ناظر بر اعمال ماست و با نیت خالص باید در راه گسترش فرهنگ مهدویت حرکت نماییم .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین عربی مسئول ستاد برگزاری مراسم نیز گفت: امروزه بیشترین تهاجم دشمن در راستای مقابله با اهداف دین و اسلام است و جنایات فجیع گروههای به ظاهر اسلامی در کشورهای مختلف از جمله سوریه و عراق نمونه ای از آن است.

عربی با اشاره به اهداف شوم دشمنان نسبت به شیعیان گقت: ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی مهمترین برنامه انان است که نا ارامی های اخیر در کشورهای منطقه بخشی از این برنامه ها است.

وی ادامه داد: در چنین زمانه ای وظیفه ما بسیار سنگین بوده و باید قدم های موثری در زمینه ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار و انتقال آن به نسل جوان برداشته شود.

عربی اعلام کرد جشن بزرگ 9 ربیع الاول و آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج)در روز شنبه 21دی ماه ساعت 18 بعدازظهر در مکان حسینیه امام خمینی نیروی انتظامی سمنان برگزار خواهد شد.

موضوع: <%Category%> ,
برچسب‌ها: <-TagName->

ابزارک هاي وبلاگ